Udrażnianie kanalizacji WUKO


Wykonujemy usługi w zakresie ciśnieniowego oraz mechanicznego udrażniania instalacji sanitarnych (rury kanalizacyjne, odpływy, drenaże). Oczyszczamy zbiorniki bezodpływowe w tym szamba przygotowując je do uszczelnienia. 

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowany personel. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, również w niedziele i święta. 

Udrażnianie rur i instalacji sanitarnych: Warszawa, Wiązowna, linia Otwocka, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Kołbiel, Celestynów, Sulejówek, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Legionowo. Po uzgodnieniu istnieje możliwość wykonania usługi na bardziej odległych terenach.

METODA WYSOKOCIŚNIENIOWA

 
 Czyszczenie i udrażnianie rur/instalacji sanitarnych odbywa się za pomocą specjalistycznej zabudowy samochodowej wykorzystującej wysokie ciśnienie wody oraz różnego rodzaju głowice. Urządzenie to umożliwia udrażnianie poprzez usuwanie zatoru i oczyszczanie ścianek rur i wszelkich urządzeń sanitarnych odpowiednio skierowanym strumieniem wody.

Dysze głowic skierowane do tyłu umożliwiają wciągnięcie węża do instalacji oczyszczając rury z osadów oraz skierowane do przodu usuwają zator umożliwiając tym samym dalszy przebieg wgłąb instalacji. Dodatkowo ciśnienie wody wytwarzane przez urządzenie jest tak duże, że za pomoca odpowiednich głowic pozwala na usunięcie wyjątkowo opornych przeszkód (wrastające korzenie drzew, liście, szmaty, osadzający się kamień).

Urządzenie wyposażone jest również w dysze o szerokim polu działania umożliwiając szybkie oczyszczanie wszelkich zbiorników np. szamb (przed usunięciem pęknięcia).Oczyszczanie odbywa się za pomoca wpuszczenia urządzenia do zbiornika przez właz a następnie usunięcie płynnych zanieczyszczeń pojazdem asenizacyjnym. Tak oczyszczony zbiornik jest przygotowany do skutecznego uszczelnienia, co pozwala na uniknęcie wysokich kosztów i wszelkich utrudnień związanych z jego wymianą.
 
 Ciśnieniowa metoda ma wyraźnie więcej zalet od metod tradycyjnych poniważ umożliwia dotarcie do zatorów na bardzo długich odciankach instalacji, nawet do 90 mb. Krótki czas, wysoka efektywność metody przekłada sie na obniżenie kosztów, niekiedy nawet o kilka tysięcy złotych.
 
 Niewielkie gabaryty pojazdu do 3,5 tony gwarantują bezpieczeństwo nawierzchni i umożliwiają dojazd w trudno dostepne miejsca np. przydomowe garaże, podziemne parkingi, wąskie uliczki.